ВІДЕОлабораторія|

Професійна відеозйомка здатна забезпечити ефективність просування Вашого бізнесу. Це ідеальне рішення для продуктивної співпраці, пошуку нових партнерів і підвищення прибутковості, в будь-якій сфері діяльності. В оснащенні нашої компанії, є сучасна техніка і все необхідне обладнання, тому будь-яка зйомка нашими фахівцями буде виконана на найвищому рівні.

ВІДЕОлабораторія studio.univer.tv виробляє художні, документальні, рекламні, навчальні, корпоративні та інші фільми та ролики, займається зйомкою всіляких заходів, днів народження, ювілеїв, банкетів та інше, здійснюємо перегін, монтаж, озвучення та інші види постпродакшна. Також це може бути зйомка тренінгу або відеозйомка семінару, а при необхідності, ми організуємо відео трансляцію Вашої конференції, майстер - класу або лекції. Надаємо в оренду апаратура і послуги відеооператорів. У постановочні роботи в першу чергу запрошуються актори з власної бази акторського агентства.

Штат нашої компанії укомплектований кваліфікованими фахівцями, з багатим досвідом роботи в даній області.
Ми пропонуємо професійні послуги відео та фотозйомки від нашої студії. Тому, якщо Ви зацікавлені в організації відео та фото обслуговування Вашого заходу, ми допоможемо зберегти самі важливі моменти і забезпечимо високу якість готового матеріалу.
Довіряйте досвідченим фахівцям фото і відео студії. З нами, будь яка зйомка постане перед майбутніми глядачами в нових фарбах і призведе Вас до гарантованого успіху. Не варто витрачати дорогоцінний час в пошуках підходящої фірми, ми допоможемо Вам скоротити витрати, при високій якості обслуговування.

 

промо

PROMO VIDEO STUDIO.UNIVER.TV

репортаж

СПЕКТАКЛЬ "РЕМОНТ АБО РЕСТАВРАЦІЯ ПОЧУТТІВ"

репортаж

ЗИМА НА ВДНГ

Замовте відео та фотозйомку вже сьогодні, ми гарантуємо 100% якість і оперативне вирішення поставлених завдань!

 

Розрахувати вартість

 

Опишіть завдання і отримайте кошторис вже сьогодні.